šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Bavlna >>
  • Dámska šatka“ Obojstranný bavlnený šál“ čierne uhlie, sivá farba

Dámska šatka“ Obojstranný bavlnený šál“ čierne uhlie, sivá farba

Obojstranný bavlnený šál, v dvoch farebných odtieňoch (tónoch) čisto bavlnené šatky sú vyrobené z jemnej mäkkej kvalitnej bavlny a prijemné na dotyk.Teraz v novej rade farieb, pre rok 2016.Šatka je z dvoch kusov spojená po stranách pevným nenápadným spojom. Šál 2 v 1.

Obj. číslo:
0121605306
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti.

14,16 €

+ -

Dámska šatka“ Obojstranný bavlnený šál“ čierne uhlie, sivá farba

Obojstranný bavlnený šál, v dvoch farebných odtieňoch (tónoch) čisto bavlnené šatky sú vyrobené z jemnej mäkkej kvalitnej bavlny a prijemné na dotyk.Teraz v novej rade farieb, pre rok 2016.Šatka je z dvoch kusov spojená po stranách pevným nenápadným spojom. Šál 2 v 1.Váha : cca 80g
Rozmery : 170 x 80 cm
Zloženie materiálu : 100% bavlnaVšetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).

Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.