šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Bavlna >>
  • Dámska šatka“ šál mix ľan a bavlna“ čierno,biela farba

Dámska šatka“ šál mix ľan a bavlna“ čierno,biela farba

Tieto krásne ručne tkané letné šatky sú vyrobené z jemného ľanu a jemnej bavlny. Prijemné na dotyk v štýlových farebných kombináciách. Zmes ľanu a bavlny dáva tejto šatke ľahkosť.

Obj. číslo:
0121787311
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Ľan: sa vyznačuje pevnosťou a stálosťou je navyše málo náchylný k ušpineniu a zápachu. . Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti.

18,40 €

+ -

Dámska šatka“ šál mix ľan a bavlna“ čierno,biela farba

Tieto krásne ručne tkané letné šatky sú vyrobené z jemného ľanu a jemnej bavlny. Prijemné na dotyk v štýlových farebných kombináciách. Zmes ľanu a bavlny dáva tejto šatke ľahkosť.Váha : 60 g
Rozmery : 180 x 50 cm
Zloženie materiálu : 30% ľan 70% bavlna
Všetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).

Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.