šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Módne >>
  • Dámska šatka“ sieťový šál pletený “ platinový sivý

Dámska šatka“ sieťový šál pletený “ platinový sivý

Novinka

Ľahké, mäkké šatky a plné textúry a farby. Tieto nové šály sú čiastočne vyrobené z rovnakého materiálu priadze vlajkami "vytkaná niť" ktoré sú použité v pletenom náhrdelníkovom šály ,ktorý vyzerá skvele a prijemne sa nosí .

Obj. číslo:
0941383447
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

13,99 €

+ -

Dámska šatka“ sieťový šál pletený “ platinový sivý

Ľahké, mäkké šatky a plné textúry a farby. Tieto nové šály sú čiastočne vyrobené z rovnakého materiálu priadze vlajkami "vytkaná niť" ktoré sú použité v pletenom náhrdelníkovom šály ,ktorý vyzerá skvele a prijemne sa nosí .Váha : 80 g
Rozmery : 180 x 55 cm
Zloženie materiálu : 100% viskózaVšetky naše módne šatky a šály sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).

Lillystone.sk šatky a šály, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.