šál pre Váš životný štýl

Dámska šatka “ šál Nela“ z hodvábu

Nádherné ručne potlačené, ručne tkané hodvábne šatky sú naozaj niečo zvláštne.

Obj. číslo:
0121167336
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Hodváb: sa vyznačuje leskom, vysokou ľahkosťou a nízkou váhou Pretože sú vlákna veľmi citlivé na vysoké teploty, mal by sa žehliť, ešte ako ľahko vlhký, najnižšej teplote.

27,92 €

+ -

Dámska šatka “ šál Nela“ z hodvábu

Dámska šatka Kvetka,Scarlet ,Sofia ,Nela,. Nádherné ručne potlačené, ručne tkané hodvábne šatky sú naozaj niečo zvláštne. Vyrobené na klasických tradičných drevených krosnách zo 100% hodvábu.

Váha : 27g
Rozmery : 180 x 32 cm
Zloženie materiálu : 100% hodváb

Všetky naše hodvábne šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).


Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.