šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Potlač >>
  • Dámska šatka “ Veľká sova šál“ lososová

Dámska šatka “ Veľká sova šál“ lososová

Sovy sú nielen múdre, ale aj žiadané v móde. Tento kvalitný šál je ručne potlačený na mäkkom kvalitnom materiály utkaný s kvalitnej priadze bavlny a viskózy.

Obj. číslo:
0111100304
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

24,59 €

+ -

Dámska šatka “ Veľká sova šál“ lososová

Sovy sú nielen múdre, ale aj žiadané v móde. Zaujímavý vzor sova, sediaca medzi konármi jednoducho vyzerá skvele. Tento kvalitný šál je ručne potlačený na mäkkom kvalitnom materiály utkaný s kvalitnej priadze bavlny a viskózy.


Váha : 80 g
Rozmery : 180 x 50 cm
Zloženie materiálu : 50% bavlna 50% viskóza


Všetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne balené vo fólii s nezameniteľnou visačkou .

Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor v našej ponuke.