šál pre Váš životný štýl

Dámska šatka “ vlnený šál Kalkata“ červenomodrá slivka

Vyrobené z najjemnejšej priadze vlny,šál je mäkký prijemný na dotyk . Vzor je kombináciou tlačeného dizajnu vyrobený remeselnými tkáčmi v Kalkate. Kvalitný zimný šál.

Obj. číslo:
0180812364
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Vlna: použite pracie prostriedky na vlnu, šály a šatky jemne vyžmýkajte, a položte ich na suchu látku k doschnutiu.

31,29 €

Dámska šatka “ vlnený šál Kalkata“ červenomodrá slivka

Vyrobené z najjemnejšej priadze vlny šál je mäkký prijemný na dotyk . Vzor je kombináciou tlačeného dizajnu vyrobený remeselnými tkáčmi v Kalkate. Kvalitný zimný šál.


Váha : 100g
Rozmery : 180 x 70 cm
Zloženie materiálu : 100% čistá extra jemná strihaná vlnaVšetky naše hodvábne šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).


Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.