šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Zima >>
  • Dámska šatka “ Zimný šál naťahovací“ čerešňovočervená farba

Dámska šatka “ Zimný šál naťahovací“ čerešňovočervená farba

Tento nový prírastok do našej ponuky. Netradičný šál je zaujímavý že veľkosť samotného (tkaniny)šálu keď sa natiahne je cez 3 metre .Ručné utkaný šál je plný charakteru a textúry. Šál je mäkký, teplý a vynikajúcej kvality prijemný na dotyk.

Obj. číslo:
0231656110
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

23,69 €

+ -

Dámska šatka “ Zimný šál naťahovací“ čerešňovočervená farba

Tento nový prírastok do našej ponuky. Netradičný šál je zaujímavý že veľkosť samotného (tkaniny)šálu keď sa natiahne je cez 3 metre .Ručné utkaný šál je plný charakteru a textúry. Šál je mäkký, teplý a vynikajúcej kvality prijemný na dotyk. V kolekcii zemitých farieb.
Váha : cca 110 g
Rozmery : 160 x 50 cm
Zloženie materiálu : 100% viskózaVšetky naše hodvábne šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).


Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.