šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Potlač >>
  • Dámska šatka “šál 100%ľan potlač Bamb.listy“ sivá

Dámska šatka “šál 100%ľan potlač Bamb.listy“ sivá

Táto rustikálne vyzerajúca šatka je utkaná ručne z 100% čisté ľanu.Priadza ľanu je netradičná čo jej pridáva na hodnote.

Obj. číslo:
0141014608
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Ľan: sa vyznačuje pevnosťou a stálosťou je navyše málo náchylný k ušpineniu a zápachu.

29,90 €

+ -

Dámska šatka “šál 100%ľan potlač Bamb.listy“ sivá

Táto rustikálne vyzerajúca šatka je utkaná ručne z 100% čisté ľanu, bambusové listy sú ručne potlačené čo jej dodáva zaujímavý prírodný vzhľad. Priadza ľanu je netradičná čo jej pridáva na hodnote .Utkaná a potlačená ručne v Severovýchodnej Indii .


Váha : 80 g
Rozmery : 180 x 50 cm
Zloženie materiálu : 100% ľan


Všetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).

Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.