šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Potlač >>
  • Dámska šatka “šál dvojfarebné Kom-bo“ sivá

Dámska šatka “šál dvojfarebné Kom-bo“ sivá

Táto šatka sa ukázala ako veľmi populárna je zaujímavej dvojfarebnej kombinácii.Dvojfarebné Kom-bo šál je ručne potlačený na mäkkom kvalitnom materiály a utkaný s kvalitnej priadze bavlny.

Obj. číslo:
0163789212
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

24,59 €

+ -

Dámska šatka “šál dvojfarebné Kom-bo“ sivá

Táto šatka sa ukázala ako veľmi populárna je zaujímavej dvojfarebnej kombinácii. Pridali sme do ponuky nové farebné kombinácie .Ktoré budú pribúdať aj v najbližšom roku. Jemné farebné odtiene šatky sú potlačené ručne sieťotlačou .Dvojfarebné Kom-bo šál je ručne potlačený na mäkkom kvalitnom materiály a utkaný s kvalitnej priadze bavlny.

Váha : 70 g
Rozmery : 180 x 50 cm
Zloženie materiálu : 50% bavlna 50% viskóza


Všetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).

Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.