šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Potlač >>
  • Dámska šatka “šál grafický motív kvet“

Dámska šatka “šál grafický motív kvet“

Akcia

Tento jednoduchý grafický motív kvet. Vzor je tlačený sieťotlačou na svetlej kvalitnej bavlnenej zmesi ,tkanina a vzor a pochádza priamo od našich dodávateľov zo Severnej Indii.

Obj. číslo:
0131115512
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

16,79 € 23,90 €

+ -

Dámska šatka “šál grafický motív kvet“

Tento jednoduchý grafický motív kvet. Vzor je tlačený sieťotlačou na svetlej bavlnenej zmesi tkanín a pochádza priamo od našich dodávateľov. Všetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne balené vo fólii s nezameniteľnou visačkou .


Váha : cca 60 g
Rozmery : 180 x 50 cm
Zloženie materiálu : 50% bavlna 50% viskózaLillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.