šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Potlač >>
  • Dámska šatka “šál Pery“ z bavlny ,červená

Dámska šatka “šál Pery“ z bavlny ,červená

Akcia

Zaujímavo ručne potlačená šatka alebo šál, ktorý je 100 cm široký tým sa stáva univerzálnym v možnostiach nosenia. Utkaný z kvalitnej bavlny, olemovaný po koncoch.

Obj. číslo:
0131013501
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti.

13,99 € 22,90 €

+ -

Dámska šatka “šál Pery“ z bavlny ,červená

Zaujímavo ručne potlačená šatka alebo šál, ktorý je 100 cm široký. Utkaný z kvalitnej bavlny, olemovaný po koncoch pre všestranné nosenie.


Váha : 100 g
Rozmery : 180 x 100 cm
Zloženie materiálu : 100% bavlna

Všetky naše potlačené šále a šatky sú individuálne balené vo fólii s nezameniteľnou visačkou .