šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Módne >>
  • Dámska šatka -šál leopardí vzor- bordová

Dámska šatka -šál leopardí vzor- bordová

Novinka

Šál z netradičným dizajnom , ručne tkaný šál je obšitý leopardím vzorom, sú vyrobené z jemnej priadze viskózy, ktoré vás prekvapia svojou vzdušnou a ľahkosťou.

Obj. číslo:
04211012524
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky naše šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

21,60 €

+ -

Dámska šatka -šál leopardí vzor- bordová

Šál z netradičným dizajnom , ručne tkaný šál je obšitý leopardím vzorom, sú vyrobené z jemnej priadze viskózy. Prijemné na dotyk v štýlových farbách. Šatky ktoré vás prekvapia svojou vzdušnou a ľahkosťou.Váha : cca 80 g
Rozmery : 180 x 50 cm
Zloženie materiálu : 100% viskózaŠatky a šály z viskózy sú individuálne zabalené vo fólii s nezameniteľnou visačkou . (nie je to čínska napodobenina).

Lillystone.sk, výhradný dovozca a distribútor módnych šálov a šatiek v našej ponuke.