šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Pašmína >>
  • Dámsky dvojfarebný "pašmína" šál z bavlny a viskózy ružovo,fialovej farby

Dámsky dvojfarebný "pašmína" šál z bavlny a viskózy ružovo,fialovej farby

Zaujímavá dvojfarebná kombinácia jemnej a kvalitnej bavlny a viskózy. Originálne zošitý šál uprostred nenápadným a predsa kvalitným spojom, ktorý je po stranách otvorený dáva veľa možností pre experimentovanie v tom, ako ho nosiť. 2 farby 4 šály v jednom.

Obj. číslo:
0109604233
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách . Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

18,60 €

+ -

Dámsky dvojfarebný "pašmína" šál z bavlny a viskózy ružovo,fialovej farby

Lillystone bavlnený "pašmína" šál. Zaujímavá kombinácia jemnej a kvalitnej bavlny a viskózy. Dvojfarebný "pašmína" šál je dômyselne zošitý uprostred nenápadným a predsa kvalitným spojom, ktorý je po stranách otvorený dáva veľa možností pre experimentovanie v tom, ako ho nosiť. Ako letný šál je pohodlný a elegantný, ale ako zimný šál, je ľahký a teplý.Jedná sa o Top produkt. Kvalitný dvoj farebný šál "pašmína" z jemnej priadze bavlny a viskózy.


Farba : ružová ,fialová

Váha : 150 g
Rozmery : 183 x 71 cm
Zloženie materiálu : Bavlna a viskóza


Lillystone sme výhradný dovozca a distribútor všetkých šálov a šatiek v našej ponuke.