šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Pašmína >>
  • Dámsky jednofarebný šál "pašmína" z viskózy kremová biela farba

Dámsky jednofarebný šál "pašmína" z viskózy kremová biela farba

Novinka

Tento kvalitný veľký jednofarebný šál "pašmína" je ručne tkaný v tradičnej keprovej väzbe z veľmi kvalitnej priadze. Každý šál je veľký 200 x 70 cm, váži cez 230 g. Vzhľadom na svoju hmotnosť, mäkkosť a hustotu tkania je prijemný na dotyk ,kvalitná priadza má prirodzený lesk.

Obj. číslo:
0115286456
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách . Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

19,90 €

Dámsky jednofarebný šál "pašmína" z viskózy kremová biela farba

Prinášame na Slovenský trh tento kvalitný produkt jedno farebný "pašmína" šál ktorý je ručne tkaný v severnej Indii .Veľký jednofarebný šál "pašmína" je ručne tkaný v tradičnej keprovej väzbe z veľmi kvalitnej priadze. Každý šál je veľký 200 x 70 cm, váži cez 230 g. Vzhľadom na svoju hmotnosť, mäkkosť a hustotu tkania má prirodzený lesk .Jedná sa o Top produkt. Nenájdete kvalitnejší jedno farebný šál "pašmína" z viskózy na našom trhu.


Farba : kremová biela

Váha : 235 g
Rozmery : 200 x 70 cm
Zloženie materiálu : 100% viskózaLillystone sme výhradný dovozca a distribútor všetkých šálov a šatiek v našej ponuke.