šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Pašmína >>
  • Dámsky jemný "pašmína" šál z bavlny modrej farby

Dámsky jemný "pašmína" šál z bavlny modrej farby

Vyrobený z mäkkej priadze kvalitnej bavlny. Jemný "pašmína" šál v modernom štýle, elegantný ľahký bavlnený šál, je ideálny na každodenne nosenie.

Obj. číslo:
0103665438
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách . Bavlna: je jedným z najobľúbenejších prírodných vláken a vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti. Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

18,60 €

+ -

Dámsky jemný "pašmína" šál z bavlny modrej farby

Lillystone jemný "pašmína" šál je vyrobený z mäkkej priadze kvalitnej bavlny . Každý šál je veľký 200 x 75 cm môžete ho nosiť ako šál alebo šatku. Jemný "pašmína" šál v modernom štýle je rozdelený na štyri časti. Každá jedna časť šálu sa odlišuje farebným odtieňom. Jednoduchý elegantný ľahký bavlnený šál, je ideálny na každodenne nosenie.


Farba : modrá

Váha : 100 g
Rozmery : 200 x 75 cm
Zloženie materiálu : 50% bavlna 50% viskóza


Výhradný dovozca a distribútor Lillystone ,všetkých šálov a šatiek v našej ponuke.