šál pre Váš životný štýl

  • Úvod >>
  • Pašmína >>
  • Dámsky Ombré "pašmína" šál z jemnej viskózy modrej farby

Dámsky Ombré "pašmína" šál z jemnej viskózy modrej farby

Lillystone Ombre "pašmína" šál je vyrobený z najjemnejšej priadze . Ombré "pašmína"šál vám prekĺzne medzi prstami. Priadza z ktorej je šál utkaný bola vyvinutá na vytvorenie luxusnej a jemnej pašmíny . Vo farbách v štýle Ombré.

Obj. číslo:
0108835225
Dodanie tovaru

Dobierka - tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. Ak ste zvolili Bankový prevod z účtu- pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky, po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Pri použitý Platobnej karty - (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) pri tomto nákupe/platbe tovar odosielame do 24 hodín. Pri objednávke si môžete vybrať osobný odber alebo doručenie Slovenskou poštou už od 2,60€

Všeobecné tipy na pranie/sušenie:

Všetky šatky a šály- len jemné ručné pranie pri nízkych teplotách. Používajte šetrné pracie prostriedky pre farebné látky, žehlite pri nižších teplotách . Viskóza: je nutné ju prať v studenej vode a žehliť pri nízkej teplote bez naparovania. Pre zachovanie tvaru nežmýkať.

18,60 €

+ -

Dámsky Ombré "pašmína" šál z jemnej viskózy modrej farby

Lillystone Ombré "pašmína" šál je vyrobený z najjemnejšej priadze . Ombré "pašmína"šál vám prekĺzne medzi prstami. Priadza z ktorej je šál utkaný bola vyvinutá na vytvorenie luxusnej a jemnej pašmíny . Vo farbách v štýle Ombré.


Farba : modrá

Váha : 105 g
Rozmery : 180 x 110 cm
Zloženie materiálu : 100% viskóza


Lillystone.sk šále a šatky, výhradný dovozca a distribútor módnych doplnkov v našej ponuke.