šál pre Váš životný štýl

PLATBA

 

 

e-shop Lillystone.sk máte na výber 3 MOŽNOSTI PLATBY:

 

  • 1. Platobnou kartou  - pri objednávke tovaru ,  použitým platobnej karty je bezpečné a  rýchle v ponuke mame  najlacnejšiu možnosť dopravy tovaru na tento spôsob platby (Pri platbe cez Trustpay je platba pripísaná okamžite po prijatí objednávky) tovar expedujem do 24 hodín od spracovaní objednávky Trustpay platobný systém ktorý je kontrolovaný a licencovaný Národnou Bankou Slovenska  ,tovar Vám bude expedovaný do 24 hod. od prijatia objednávky.

 

  • 2. Bankový prevod z účtu  - pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky. Po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. 

 

  • 3. Dobierka -  tovar si objednáte, ale zaplatíte až keď Vám bude doručený. 

 

V prípade, že si zákazník tovar objedná formou dobierky a tovar si neprevezme, budeme pri prípadnej ďalšej objednávke trvať na platbe za tovar vopred.

 

Prosíme pri platbe Bankovým prevod z účtu,  realizovať platbu do 3 pracovných dní. Tovar sa odosiela až po Vašej úhrade.

 

Občas sa nám stáva, že zákazník v objednávke označí "platbu na účet", ale nevšimne si to alebo nezapamätá a tým dochádza k nedorozumeniu. My čakáme na platbu a zákazník čaká na doručenie tovaru na dobierku. Prosím skontrolujte si po odoslaní objednávky potvrdzovací mail, kde je to uvedené - či ste zadali platbu vopred na účet alebo platbu na dobierku. 

 

STORNO OBJEDNÁVKY:

Objednávku môžete stornovať do 24 hodín od jej potvrdenia a to prostredníctvom e-mailu: info@lillystone.sk alebo telefonicky na  0940/727 765. 

V opačnom prípade je objednávka záväzná.

 

NEPREVZATIE OBJEDNÁVKY - PORUŠENIE OBCHODNÝCH PODMIENOK:

Potvrdením objednávky a obchodných podmienok vzniká záväzná objednávka, ktorú je možné zrušiť do 24 hodín od jej potvrdenia. Neprevzatie tovaru resp. odmietnutie prevzatia bez predchádzajúceho zrušenia objednávky považujeme za porušenie obchodných podmienok.

Zákazník má možnosť opätovne požiadať o odoslanie zásielky, pričom mu budú účtované predchádzajúce poštovné náklady za zmarené doručenie a vrátenie k nám (suma závisí od váhy zásielky - od 2,60 do 6,40 eur).

V prípade, že zákazník nemá záujem o tovar, uhradí sumu poštovného na náš účet. Platobné údaje budú zákazníkovi odoslané e-mailom so splatnosťou 14 dní.